Máte dotaz? Volejte +420 734 839 657 nebo +420 222 949 040  

PhoneDoktor.cz - 7 životů pro váš iPhone

Výkup

Výkup iPhone, iPad, Mac

Zakoupili jste nové zařízení a nevíte, co dělat se starým? Rozbil se Vám iPhone a již nechcete investovat do jeho opravy? Právě pro Vás jsme spustili výkup přístrojů značky Apple.


Jak to funguje?

Výkup není žádná věda. Zastavte se u nás na prodejně s Vaším MacBookem, iPhonem či iPadem. Náš technický tým zařízení prohlédne, vyzkouší a následně ocení. Během pár minut poté odcházíte bez starostí s penězi v kapse. Vykupujeme pouze zařízení bez pochybného původu s odhlášeným iCloud účtem.

Kolik za svůj iPhone dostanete?

Výkupní cena záleží na několika faktorech. Především pak na celkovém vizuálním stavu, funkčnosti a stavu příslušenství. Pokud například budete chtít prodat svůj použitý iPhone a máte k němu originální příslušenství včetně původní krabice, nabídneme vyšší částku, než-li za iPhone bez dodaného příslušenství. U MacBooků kromě celkového stavu záleží i na velikosti operační paměti, velikosti a typu uložiště a stavu baterie. Přesný odhad však stanovíme vždy až po přezkoumání zařízení naším technickým týmem.

V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit na čísle 222 949 040

„7 životů pro váš iPhone“

Špatné nálady z porouchaného iPhonu se zbavíte tak, že ho necháte opravit. Jste na správném místě, protože vrátit iPhone zpět do původního stavu, to je naše poslání. Rychle a kvalitně - mluví za nás činy, zkušenosti a stovky napravených škod.

Ordinační hodiny:


Po - Čt: 10:00 - 17:00
Pá: Zavřeno

Nad Štolou 18, 170 00 Praha 7

+420 734 839 657

+420 222 949 040

ordinace@phone-doktor.cz


www.facebook.com/PhoneDoktor.cz/

Instagram: phonedoktor.cz

Zajděte k nám na Letnou, rádi vám poradíme a postaráme se i o váš iPhone. Většinu oprav stihneme do půl hodiny, i méně. Výměna baterie pro Váš iPhone je hotová do 15 minut. Čekání Vám zpříjemníme kávou nebo čajem.

Náš servis to umí s iPhony všech generací, tedy od iPhone 2G až po poslední iPhone 12. Avšak ani další produkty značky Apple nám nejsou cizí. Poskytujeme i servis pro Váš MacBook či iPad. 

Facebook
Instagram @phonedoktor.cz

iTeaCoffee s.r.o.

IČ: 28417941


PhoneDoktor s.r.o.

IČ: 10675957

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Vice o podmínkách používání internetových stránek.

OK